Poděbradští jachtaři na Rozkoši

O víkendu 5. – 6. května se reprezentanti poděbradského Jachtklubu v hojném počtu vypravili na vodní nádrž Rozkoš na závod Jarní premiéra.

 

Počasí jachtingu skutečně přálo. Oba dva dny foukalo 10-15 metrů/s. Dvackařská posádka holek Lickových se umístila na 9. místě z 11 lodí. Závod jim moc nevyšel, protože jim chybí zkušenosti na vodách s vlnami, ale věříme, že to příště vylepší! Nutné je podotknout, že i v těchto náročných podmínkách byly holky mezi třemi odvážnými posádkami, které vytáhly spinakr a necvakly se. Další dvackařská posádka – Matěj Hušek, Lia Hušková skončila na jedenáctém místě.

Jako další lodní třída se účastnili optimisti. Terka Procházková, Eliška Mašková, Klárka Baudyšová a Roman Pačanda vyrazili na vodu s dobrou náladou a taktéž se vraceli na břeh bez bodů, ale každý se to všechno musí jednou naučit.

Podmínky byly opravdu náročné a i když výsledky nedopadly podle našich představ, nasbírali jsme spoustu cenných zkušeností.

Moc děkujeme doprovodnému člunu, na kterém byli Jiří Licek a Pavel Baudyš. Pokytli nám pomoc a oporu, bez které bychom se v těchto náročných podmínkách neobešli.

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s