Námořníci z Poděbrad učili jachting v Pardubicích

Další nezávodní, ale krásná akce, které se zúčastnil poděbradský jachtklub, se odehrála od 14.-16. srpna.

Naši jachtaři se vypravili do sportovního pardubického parku, ve kterém vozili děti na plachetnicích a na motorovém člunu. Byli jsme jako jedno z mála stanovišť, na kterém si mohli užívat i dospělí.

„Pro všechny to bylo velice náročné. Vstávali jsme brzy ráno, dali si k snídani míchaná vajíčka, abychom měli dost sil na celý den, nasedli na motorák, který byl ukotven na hlídaném mole a vesele vyrazili po Labi směr Park Na Špici. Jen co jsme přijeli, lidé se natěšeně při strojení lodí vyptávali, kdy už že vyrazíme na vodu!“ popisuje akci hlavní trenér poděbradských jachtařů Jiří Licek.

Stanoviště bylo v provozu každý den od 9:00 do 17:00 hodin non-stop. Během tří dnů se na něm zastavilo a svezlo přes 1 500 lidí! Každý si mohl vyzkoušet, jak se kormidluje, jak se pracuje s kosatkou nebo jak se vyvažuje loď.

Velké díky všem, kdo se podíleli na organizaci této akce! Byli to zejména – Jiří Licek s dcerami Anet a Niky, Dan Mašek s dcerou Eliškou, Jiří Bulušek se synem Ondráškem, Petr Svoboda se synem Péťou a Josef Čermák.

Ahoj!

Video z akce: https://www.facebook.com/SportovniParkPardubice/videos/420312935040312/

Fotky z akce:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s