Poděbradští jachtaři si užívali na sněhu

A je to zase po roce tady ! Poděbradské zimní soustředění proběhlo od 31. 1.-3. 2. 2019 v Jeseníkách na Králické chatě v přilehlém Ski areálu Kraličák.

Letos se zúčastnilo 16 dětí do osmnácti let. Vstávalo se brzy ráno, abychom mohli být v 10 hodin na sjezdovkách. První den se počasí moc nevydařilo. Foukalo a teplota klesla hluboko pod nulu. Ještě že tam byly kiosky, do kterých se děti chodily ohřát na horkou čokoládu! Jezdilo se celý den až do zastavení sjezdovky. Na dětech už ke konci lyžování byla vidět únava, ale úsměvy na tvářích neodcházely!

Po večeři a krátkém odpočinku se celá parta jachtařů vypravila na pravidelnou procházku, která směřovala za horkou čokoládou a cestou zpět se chodilo sáňkovat a dovádět na sníh.

Když se přišlo na chatu, tak se zpívalo při doprovodu kytary a hrály se společenské hry. Další den se na nás počasí začalo usmívat! Svítilo slunce, oteplilo se a na sjezdovce se jezdilo nonstop, aniž bychom cítili únavu.

Odpoledne se jezdilo na obědy a někteří silní jedinci, kteří nechtěli opustit svah, se spokojili s párky v rohlíku v kiosku.

Po večeři se sešla jachtařská patra ve společenské místnosti a mládež veřejně poděkovala svému trenérovi Jiřímu Lickovi za trenérskou činnost, kterou se snažil vykonávat na 100%!

A přišel poslední den. Někteří se rozhodli ještě si užít na sjezdovku a ostatní odjížděli domů. Králická chata nám poskytla výborné ubytování a stravu! Sjezdovky jsou kilometr od chaty a spokojenost s tímto penzionem sdílíme letos už po desáté! Díky a za rok se budeme opět těšit!

Nikola Licková

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s